Hakkımızda

Piyasanın  ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimizin  beklentilerini karşılayacak imalat proseslerini sürekli yenileyerek ve büyüterek gelişmekte ve geliştirmekteyiz.

Müşterilerine her zaman en üst kalite ve güven ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul eden ve kısa süre içerisinde konusunun aranan firmaları arasına giren Burcu Birlik Metal San. Sektördeki tüm yenilikleri üretim ve satış alanına da yansıtmaktadır.
Bu süreçte müşterilerimize bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı memnuniyetimizi sunarız.

Müşterilerine, çalışanlarına, içinde bulunduğu topluma ve dünyaya karşı sosyal sorumlulukları olduğuna inanan firmamız, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan Burcu Birlik Metal San. sektörünün önde gelen şirketlerinden olmayı hedeflemektedir.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Müşterimizin isteklerine verilen önem, çabukluk ve daha fazlası... hepsi Burcu Birlik Metal'de..."

Burcum Birlik Metal olarak her çeşit demir, çelik, profil satışlarında toptan, perakende satış ve uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz.  Lazer kesim, sac kesim, büküm işlerinde ödemelerde kolaylık...